Bez kategorii

Kochać inaczej…

Ktoś z polityków powiedział znamienne zdanie: ” Uchowaj Boże, by w naszym Parlamencie nie było gejów.” Ja mam na ten temat troszkę inne zdanie. Nie popieram homoseksualizmu. Uważam jednak, że o zostaniu posłem lub senatorem nie decuduje orientacja seksualna kandydata. Co mnie ona obchodzi. Jeżeli facet jest dobrym posłem, to niech sobie będzie gejem. Znam posłów jak najbardziej heteroseksualnych, którzy na to stanowisko się jak najbardziej nie nadają!

Trochę historii.

W Starożytnym Rzymie homoseksualizm był bardzo modny. Było to przed zwyciętwem w tym państwie religii chrześcijańskiej. Nie chodziło oczywiście wtedy o żadne prawa dla homoseksualistów czy o politykę. W Rzymie po prostu nie było żadnych granic moralnych, które by ludziom wyznaczyły zakres postępowania. Patrycjusze rzymscy mieli wszystko, byli znudzeni i szukali odmiany. Swetoniusz opisuje, że cesarz Tyberiusz, umilał sobie czas z kim chciał: z dziewczętami, z chłopcami, ze zwierzętami. W ” Żywotach cezarów” jest bardzo plastyczny opis kąpieli Tyberiusza, kiedy to nagie niemowlęta przepływały mu pomiędzy nogami. Cesarz Kaligula wziął ślub z ulubionym koniem.

Homoseksualizm a chrześcijaństwo!

Religia chrześcijańska potępiła homoseksualizm jako odstępstwo od natury. Apostołowie chrześcijańscy nieraz zapłacili życiem za strofowanie cezarów z powodu urządzanych orgii. Chrześcijaństwo uznało, że małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety i tylko on jest pobłogosławiony przez Boga i miły Bogu. Homoseksualizm to GRZECH.

Czy jednak chrześcijaństwo wypleniło homoseksualizm?

Niestety nie! Zdarzały się i zdarzają wynaturzenia. Zwłaszcza w klasztorach, gdzie są zgromadzeni ludzie jednej płci. Ślub czystości jest trudno utrzymać. Popęt płciowy to naturalna potrzeba człowieka. Ludzie są zaś niedoskonali. Często trudno im utrzymać ” swoje potrzeby” na wodzy. Niedobrym jest, gdy robią to na drodze wynaturzenia. Ja sama, gdy byłam mała, znałam księdza, który miał pociąg do małych chłopców. Moje szczęście, że byłam dziewczynką!

Zło zasadza się w tym, że władze kościelne udają, że nie dostrzegają problemu. Gdy prasa rozdmucha sprawę homoseksualizmu w jakimś klasztorze, władza kościelna nabiera wody w usta i sprawa rozchodzi się po kościach. To zaś szkodzi Kościołowi.

Mnie zaś jako katoliczkę bardzo boli!

Czy homoseksualizm to choroba?

Do jakiegoś czasu była… W latach dziewiędziesiątych ubiegłego wieku została skreślona z listy chorób psychicznych. Ta kwestia jest dyskusyjna. Uchylę jednak tajemnicy, że homoseksualizm nie skreślono z listy, dlatego, że lekarze uważają, iż nie jest on chorobą. Jest! Nie ma jednak na niego lekarstwa ani sposobów jego leczenia. Lepiej go więc było skreślić. Po co sobie psuć statystykę?

Może… Może kiedyś znowu zostanie wpisany na listę chorób psychicznych?

Homoseksualizm to dewiacja…

Jaka jest granica między człowiekiem chorym a zdrowym?

Za chorego psychicznie człowieka uważamy tego, którego zachowanie odbiega od utartych, dobrze nam znanych norm postępowania.

Geje to mające duże znaczenie lobby na świecie.

Co się stanie, gdy się zbiorą i uchwalą, że tylko oni są normalni, a reszta to dewiańci?

Nierealne, ale możliwe!

Tymczasem Jezus Chrystus ukochał wszystkie SWOJE DZIECI…Gejów i lesbijki też…

A czy katolik jest tolerancyjny?

1 thought on “Kochać inaczej…”

  1. Witam!zgadzam sie z tym co napisalas na temat homosexualizmu.Dowiedzialem sie nawet czegos nowego z twojego textu,czyli ze byl wpisany na liste chorob psychicznych do polowy lat 90-tych.Osobiscie podchodze do tego tematu intuicyjnie,czy moze nawet instynktownie.Poprostu obrzydza mnie widok a nawet sama mysl o czyms takim.Boli mnie tylko ze w dzisiejszych czasach jest to tak exponowane a wrecz propagowane,a widomo ze dlugo powtarzane klamstwo w koncu staje sie prawda.Dla niektorych juz sie stalo.Dlatego np. w odroznieniu od Ciebie jestem przeciwnikiem gejow w rzadzie i na innych exponowanych stanowiskach ze wzgledu na to ze w ten sposob chcac-nie chcac propaguja oni homposexualizm jako cos normalnego.Wedlug mnie powinna zostac przeprowadzona szeroko zakrojona akcja anty-sexualna, ale nie przez nawiedzonych gowniarzy tylko normalnych ludzi z rzeczowa argumentacja.PZDR

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s