Bez kategorii

” Kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień!”

Jeżeli się zrobi sondę uliczną i zapyta ludzi o to, który z zawodów jest najstarszy, każdy bez wahania odpowie, że prostytucja.

Najstarszy zawód świata!

Bez wahania można powiedzieć, że prostytutki pojawiły się wtedy, kiedy pojawił się mężczyzna. Kiedy Bóg wypędził Adama i Ewę z Raju, to już pojawiły się panienki, które zaczęły się kręcić koło Adama.

Najbardziej znaną prostytutką jest Miriam z Magdali, która kręciła się koło Jezusa Chrystusa. Po jego ukrzyżowaniu nawróciła się i założyła pierwszą na świecie ochronkę dla upadłych kobiet. Miriam z Magdali odróżnia się od drugiej Marii, która była żoną Jezusa. nazwano ją Migdar Eger, co znaczy Wieża Trzody. Z biegiem lat zatarły się dwie Marie Magdaleny. Zaczęto wierzyć w jedną Marię Magdalenę – Jawnogrzesznicę. Dopiero w obecnych czasach i tylko wybitni historycy zauwarzyli, że były dwie. Rozróżniono Marię Magdalenę i Miriam z Magdali.

Ewolucja najstarszego zawodu świata!

Przed II Wojną Światową prostytucja na Ziemiach Polskich była przestępstwe. Policja robiła naloty na miejsca, gdzie kobiety sprzedawały swoje ciało, wyłapywała prostytytki. Były rejestrowane. Miały obowiązek zgłaszać się co jakiś czas na Policję i były badane.

Czy mężczyzna mógł się ożenić z prostytutką?

Mógł, ale czy chciał. Rzadna z panienek uprawiająca najstarszy zawód świata nie mogła wmówić mężczyżnie, że jest dziewicą.

Czy to było dobre?

Po II Wojnie Światowej w Polsce zniesiono rejestrację prostytute. Zlikwidowano przestępstwo prostytucji. W Polsce karze się tylko nakłanianie do prostytucji, czyli tzw. alfonsów. W praktyce i tego się nie robi. Mafie zarabiają krocie na utrzymywaniu agencji towarzyskiej. Alfonsi na usługach mafii zarabiają kokosy na ściąganiu młodych, naiwnych dziewczyn do agencji towarzyskich. Biznes się kręci, a alfons jest chroniony przez mocodawców. Nawet jeżeli zostanie złapany, zwykle na gorącym uczynku, mafia mu daje adwokata i otrzymuje niski wyrok, najczęściej w zawieszeniu. Surowo są traktowani ci alfonsi, którym się udowodni, że bili swoje ofiary i szprycowali je narkotykami.

W Polsce prostytucja to żywioł i…zawód jak każdy inny!

Dzisiaj zatarła się różnica między prostytutką a uczciwą kobietą. Niejedna kobieta za dnia jest wzorową żoną i matką. Gdy mąż idzie do pracy na nocną zmianę, żona zakłada robocze ubranie i idzie pracować do nocnego lokalu. I uważa, że…nic w tym złego.

Po różnych biurach jest ogrom różnego rodzaju kobiet, które ” uszczęśliwiają” szefów i kolegów z pracy. Nikt nie widzi nic złego w tym, że urządza się imprezy zakładowe suto zakrapiane alkoholem i ociekające seksem. Koleżanki z pracy ochoczo się puszczają. A jaką mają inwencję? Gdy na takiej imprezie trafi się jedna uczciwa / zwykle musi uciekać/, tylko jej mąż dowiaduje się o skandalicznej zabawie. I tylko on chce się rozwodzić

W b… trudno strugać świętą! Jak mówi znane powiedzenie.

Powszechnym jest świadczenie usług seksualnych za awans, za pracę, za karierę.

W szkole podstawowej dorabiałam sobie w gazecie pisząc drobne notatki. Nawet mi je chętnie drukowano. Miałam koleżanki, które by zrobiły wszystko, by im coś wydrukowano w gazecie. Jeden pracownik/ nawet nie redaktor tylko zwykły goniec/ ” nakasował’ sporo moich koleżanek za obietnicę kariery w gazecie.

” Kto z Was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień!” Te słowa wypowiedział Jezus Chrystus ratując obie Marie Magdaleny/ w tamtych czasach nie było różnicy w prawie między prostytutką a żoną posądzoną o wiarołomstwo/. Może więc zatarcie granicy między panienką lekkich obyczajów a uczciwą kobietą miało swój cel, wyznaczony wyżej! Może Stwórcy chodziło by ludzie zrozumieli prostytutki? Uzmysłowili sobie, że one też są ludżmi, że czują.

Należy szanować każdego człowieka!

Ja jednak jestem zdania, że ktoś, kto sam siebie nie szanuje, nigdy nie będzie szanowany przez społeczeństwo!!!

Czy to wbrew Boskim Nauko?!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s